O nas

Prowadzimy działalność usługową w zakresie projektowania architektonicznego. Projektujemy budynki mieszkalne i użyteczności publicznej, w tym obiekty służby zdrowia jak również budynki magazynowe i produkcyjne. Wykonujemy adaptacje projektów gotowych oraz inwentaryzacje budowlane. Zakres projektowania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Przygotowujemy projekty wielobranżowe do pozwolenia na budowę oraz dokumentacje wykonawcze. Prowadzimy doradztwo inwestycyjno-budowlane, administracyjną obsługę zamierzenia, jak również analizy urbanistyczne dla inwestycji nietypowych. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, współpracujemy z projektantami innych specjalności oraz wykonawcami. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, zapewniamy profesjonalny serwis prowadzonych usług oraz dobrą komunikację w toku procesu projektowego.

Rafał Godzisz

ur. w 1974r. architekt i założyciel CRAFT PROJECT, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, dyplom 2004 r. u prof. arch. Konrada Kucza-Kuczyńskiego. Rafał Godzisz posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń i od 2009r. jest członkiem IARP. Rafał Godzisz posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w projektowaniu architektonicznym w kraju i za granicą. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował między innymi jako architekt w tak renomowanych biurach projektowych jak : CBT Architects, Roche-Christopher Architecture, w Bostonie, USA. Rafał posiada również doświadczenie zawodowe w pracy na szczeblu administracji architektonicznej, gdzie jako główny specjalista zajmował się problematyką dot. zagadnień urbanistyki miejskiej. Rafał posiada także doświadczenie zawodowe w projektowaniu obiektów służby zdrowia, zdobyte podczas pracy w Pracowni Architektonicznej arch. Krystyny Gutkowskiej w Warszawie.

Katarzyna Godzisz

technik architektury, analityk i partner w CRAFT PROJECT. Katarzyna Godzisz posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w pracy w administracji architektonicznej, w tym na stanowiskach kierowniczych. Katarzyna posiada rozległą wiedzę teoretyczną i praktyczną w problematyce dotyczącej zagadnień urbanistyki, architektury, geodezji oraz obsługi formalno-prawnej inwestycji kubaturowych i liniowych. Katarzyna ur. w Legionowie dysponuje szeroką wiedzą dotyczącą kontekstu topograficznego powiatu legionowskiego.

arkadiusz olszak

ur. w 1977 r. architekt i partner w CRAFT PROJECT, wspólnik firmy O2P ARCHITEKCI S.C. i właściciel firmy ABA ARKADIUSZ OLSZAK. Dyplom uzyskał w 2003 r. na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń w 2012 r. Arkadiusz jest czynnym członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Doświadczenie zawodowe budował przez ponad 20 lat w zespole wybitnych architektów i inżynierów kadry warszawskiego wielobranżowego biura projektowego „Biproferm” oraz później wśród młodych projektantów z międzynarodowym doświadczeniem w biurze O2P ARCHITEKCI, powstałego na fundamentach pracowani architektonicznej firmy „PKB INWST S.A.

BARBARA KANIA

architekt, absolwentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na kierunku Architektura, Politechniki Łódzkiej, dyplom uzyskała 2010 r. Swoją przygodę z projektowaniem rozpoczęła ponad 10 lat temu współpracując z architektami warszawskimi oraz łódzkimi. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń od 2018 r. Jest członkiem IARP..